skip to Main Content

Nasıl sipariş vermeliyim?

Almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyip, siparişinizi oluşturarak ya da bu ürünleri Whatsapp hattımdan bana bildirerek sipariş sürecini başlatabilirsiniz.

Teslimat süreci nasıl işliyor?

Siparişini bildirdiğiniz ürünlerin kurulum ve lisanslamasının yapılabilmesi için aşağıdaki bilgileri bilgi@wordpresslicense.com eposta adresimle ya da 0538 316 22 99 numaralı Whatsapp hattımla paylaşmanız gerekiyor:

    • Websitenizin Adresi
    • Geçici Admin Kullanıcı Adı
    • Geçici Admin Parolası

Kurulum ve lisanslama tamamlanıp, siparişiniz teslim aldıktan sonra tarafımla paylaştığınız üyeliği silebilir, aldığınız ürünlerin orijinalliğini kontrol ettikten sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

Admin bilgisini paylaşmadan nasıl sipariş verebilirim?

Eğer site login bilgilerinizi paylaşmak istemiyorsanız, UYGUN OLAN ÜRÜN TESLİMATLARI İÇİN Anydesk ile bilgisayarıma bağlanarak sitenize kendiniz login olabilir, ben kurulum ve lisanslamaları yaparken siz de beni izleyebilirsiniz. Ürünlerinizin teslimatı tamamlandıktan sonra sitenizden güvenle çıkış yapabilirsiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Sipariş ödemenizi; kredi kartınızla yapmak isterseniz, almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek siparişinizi kredi kartınızı kullarak verebilirsiniz.

Ödemenizi Havale/EFT ile yapmak isterseniz; ürünlerinizi teslim aldıktan sonra, buradaki hesaplarımdan birine ödemenizi gönderebilirsiniz.

Lisansımı başka siteye ya da sunucuya taşırsam ne olur?

Normalde bu işlem lisans bağlantısını keser ancak bu durumda benimle iletişime geçmeniz yeterli, sizin için tekrar etkinleştirebilirim.

Lisansım kaybolursa ya da silinirse ne olur?

Bu durumda benimle iletişime geçmeniz yeterli, sizin için tekrar aktif hale getirebilirim.

1 yıl sonra lisansımı yenilemezsem ne olur?

Sitenize bağlanan lisanslar iptal edilir. Bu durum, sitenizin çalışmasını engellemez ama ilgili ürünlere gelecek gelecek güncellemeleri indiremezsiniz. Bu durum da web sitenizde güvenlik zafiyeti oluşturur. Bir WordPress sitenin sağlıklı çalışabilmesi için içerisinde bulunan tüm tema ve eklentilerin her zaman en son sürümde tutulması gerekir.

Para iade garantisi nedir?

Eğer satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız 1 hata içerisinde iade talebinde bulunabilir ve ödemenizi geri alabilirsiniz. Para iadesi sonrası tarafınıza bağlanan lisanslar iptal edilir.

Eğer memnuniyetsizliğiniz benim şahsi tutum ve davranışımla ilgiliyse; talep etmeniz halinde hem ödediğiniz ücreti geri alabilir hem de aldığınız ürünleri ücretsiz kullanabilirsiniz.

Sattığınız ürünlere destek veriyor musunuz?

Desteğe ihtiyaç duyduğunuz her konuda bana çekinmeden yazabilirsiniz. Bilgim olan konularda, müsait olduğum her zaman müşterilerime ücretsiz destek vermekteyim.

Sattığınız ürün crack mi?

Sattığımız ürünlerin tamamı orjinal ve %100 gerçek lisanstır. Buradaki sayfayı inceleyerek, her bir ürünüme ait lisans kanıtını görebilirsiniz. Webdeyeral sahte ürün satmaz!

Lisansların geçerlilik süresi nedir?

Aksi ürün açıklamasında belirtilmedikçe; tüm satışlara bağlı lisansların geçerlilik ve güncelleme alma süresi, satın alma tarihinden itibaren 1 yıldır.

Ömür boyu lisansın süresi nedir?

Ömür boyu lisans’ın asıl manası, ilgili ürün için her yıl yeniden ödeme yapmak zorunda olmadığınızı gösterir. İlgili ürün, kendi sitesinde satılmaya devam ettiği sürece bu ürünü lisanslı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Her halukarda ömür boyu diye sattığımız ürünlerin garantili kullanım süresi minimum 3 yıldır.

3 ay sonra, 1 yıl diye aldığım lisansın iptal edilmeyeceğinden nasıl emin olabilirim?

Serbest çalışan bir web tasarımcıyım ve bu yazılımları yeni tasarım yaptığım projelerde sürekli kullanıyorum. Bu yazılımları önceki portföy web sitelerimde birçok kez kullandım. Yenileme süreleri geldiğinde onları yenileyeceğim. Aksi takdirde, mevcut müşterilerimin web siteleri güncelleme alamaz.

Lisansımı başka bir alanadım için kullanabilir miyim?

Hayır, ikinci alan adınız için başka bir lisans satın almalısınız.

Sorunsuz bir teslimat için ne gerekli?

Sunucunuzun PHP ayarlarının minimum aşağıdaki gibi olduğundan emin olunuz.

PHP max input variables 3000
PHP time limit 3000
PHP memory limit 256M
Max input time 3000
Upload max filesize 32M
PHP post max size 32M

Bu ayarları sunucunuzun PHP ayarlarından güncelleyebilir veya bu değişiklik için barındırma sağlayıcınızdan yardım isteyebilirsiniz.

Ürünlerinizi satabilir miyim?

Ürünlerimizi pek tabii istediğiniz fiyata satabilirsiniz. Bu gibi bir durumda ürün teslimatları tarafımızdan yapılır. Lisans yenileme dönemlerinde muhatabımız siz olursunuz.

Search
//
Whatsapp Support
👋 Hi, I'm Fatih Özün