skip to Main Content

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşteriler Ne Diyor

Yorum yazarak deneyimlerini paylaşan ve beni arkadaşlarına da  öneren tüm müşterilerime minnettarım. Yakın zamanda  Google Harita kaydım askıya alındığından, yıllardır biriktirmek için çok efor sarf ettiğim tüm yorumlarımı kaybettim. Benden hizmet satın alıp, henüz yorum yapmadıysanız lütfen deneyimlerinizi diğer ziyaretçilerle paylaşınız. 


TÜM YORUMLARA GÖZAT


BİR YORUM DA SEN YAZ

Mutlu Müşteriler

UPWORK YORUMLARIM


Fatih, what an excellent job you did! I needed the sliders adjusted for smaller screens (responsive) and I had no idea how to do that. You changed all of the sliders so they look great on all screen sizes AND you provided a video so I could do so in the future. I couldn’t be more happy with your work! Thank you so much!

Mike Williquette
UpWork Client


Fatih exceeded my expectations in every way! Before hiring him, he offered to create two web pages for free to prove he was the perfect candidate for me. He then went further and completed a draft of all FIVE pages, which was truly amazing. Needless to say, Fatih was hired, and now… a week later… my website is going live and my heart is melting. You will not go wrong in hiring Fatih!!

Wendy A. Schade
UpWork Client


Fatih helped us set up a new web hosting service. The project was completed successfully and he provided very clear instructions for us as the end users. I highly recommend Fatih for his ability to always complete the requested work and do so in a timely manner.

Amanda Forbes
UpWork Client


I highly recommend Fatih to any clients who need immediate assistance, dedicated support, and timely communication on their project. Fatih started on our project right away and saw it through to completion (after nearly six hours of work!). His communication was consistent throughout the project and he demonstrated problem-solving abilities by working through unforeseen, challenging circumstances. Thank you, Fatih, for the excellent work you did for our organization!

Niels van der Linden
UpWork Client


Fatih has been such a pleasure to work. He is professional, honest and highly skilled. He created a landing page exactly according to my directions and happily made revisions when asked. I can’t recommend him highly enough and look forward to working with him again soon.

Liba Lurie
UpWork Client


We have worked with Fatih (webdeyeral) for several years and have always been so pleased with his great customer service. Fatih is very professional and attentive to us when we have problems or questions and is extremely prompt in responding to us and completing work. We highly recommend hiring Webdeyeral for your webdesign or webservice needs.
Trinity Education

Sherry Boyd
UpWork Client


If you need a highly skilled, trustworthy and professional web developer to hand your website over to, Fatih is your guy. Fatih successfully migrated two of my websites over to new hosting and preserved all of the content for me so none of my years of content were lost. He is extremely responsive and communicates exceptionally well. I highly recommend Fatih

Liba Lurie
UpWork Client

Mutlu Müşteriler

GOOGLE YORUMLARIM

Sorunu çözmek değil, sorunun arkasındaki soruları ince ayrıntısına kadar detaylandırıyorlar. Müşteri ilişkileri, hizmet süreleri en önemlisi sundukları kalite paha biçilmez. Fatih bey’e ve ekibine teşekkür ederim. nice çalışmalara.

Nebi Kara
Google Yorumu

Tesadüfen Youtube’daki bir eğitim videosunda karşıma çıkan Fatih Bey’e buradan selamlar gönderiyorum. Websitemizde yaşadığımız bir takim sorunları teşhis edip, çözmemiz bize çok yardımı oldu. Aramalarına bıkmadan usanmadan aynı samimiyetle cevaplar verdi. Bu konularda kendisinin bilgisine oldukça saygı duyuyorum. Teknik anlamda yaşadığınız sorunlara alternatif çözümler bulma gibi bir kabiliyeti var. Herkesin elinin altında bulundurması gerken kalifiye bir kişilik. Her şey için teşekkürler!

Meryem Şirin
Google Yorumu

Çok memnun kaldım. Aldığım ürünü anydesk ile telefonda yarım saat anlattı. Kafamda hiçbir soru işareti kalmadı

Mehmet Recep Türkolu
Google Yorumu

Mükemmel kalite ve mükemmel hizmet. Birlikte çalışmaktan keyif aldığımız bir şirkettir.

Tahir Uyanık
Google Yorumu

Alanında profesyonel ve kaliteli hizmet veren Webdeyeral ekibini kutluyorum.

Pen Ofset Matbaacılık
Google Yorumu

Bu fiyatlara bu hizmeti beklemiyordum. İlgi alaka, yardım, çözüm aradığım herşey resmen bedava. Arkadaşımızın bahtı açık olsun

Alper Aksoy
Google Yorumu

Çok memnun kaldım. Aldığım ürünü anydesk ile telefonda yarım saat anlattı. Kafamda hiçbir soru işareti kalmadı

Mehmet Recep Türkoğlu
Google Yorumu

İşinde profesyonel insanlar. Şirket sahibi çok ilgili işinin ehli bir insan. Her türlü konuda yardımcı olur. Güven konusunda hiç probleminiz olmasın. Benim uzun zamandır ara ara ticaretim oldu. Harika insanlar. 👏🏼👏🏼

Aykut Şahin
Google Yorumu

Her zaman hizmetinden memnun kaldığımız ve müşterilerine kibar ve nazik davranan birisi. Ondan her zaman yardım isteyebilirsiniz

Mert Özdemir
Google Yorumu

Dış ticaret şirketime ait web sitemi tam istediğim şekilde ve zamanında yaptınız. Herşey için çok teşekkürler Webdeyeral ailesi.

Ali Ruhi Şentürk
Google Yorumu


TÜM YORUMLARA GÖZAT


BİR YORUM DA SEN YAZ

ÜRÜN YORUMLARIM

Ürün alan müşterilerimin yorumları

Her türlü destekte bulundular. Gönül rahatlığı ile lisansınızı alabilirsiniz. Orijinal lisans sıkıntısız. Fatih beye yardımları için teşekkür ederim.

Yusuf
Astra Pro, Premium Templates

Kafanızda soru işareti oluşmadan satın alabilirsiniz. Lisanslar orijinal ve sorunsuz. Hediye için teşekkür ederim.

Muhammed Kerim
Elementor + Astra + Happy Addons Pro (Süper Üçlü)

Merhaba, ürünü Whatsapp aracılığı ile satın aldım, aynı gün ürünlerim hediye ile birlikte etkinleştirildi. WordPress için başka bir eklentiye ihtiyacım kalmadı. Gözünüz kapalı alabilirsiniz. Buradan tekrar Fatih Bey’ e tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

Sait Durak
Elementor + Astra + Happy Addons Pro (Süper Üçlü)

Bu nasıl bir bileşen, bayıldım. Elementor da sütun içerisine koydugunuz 3lü info boxları aynı yükseklikte göstermek bir zulüm. Fatih bey’in önerisi üzerinde Happy Addons kullanmya başladım. Free versiyonu bile bir cok sorunumu çözünce Pro versiyonunu da sahip olmak istedim. Çok etkileyici bir bileşen. Kendi sitesindeki demo içerikleri bile kopyala yapıştır yapar gibi kendi sitenize ekleyebiliyorsunuz. Ben cok begendim. Daha önce kullandığım Elementor addon’ları gibi değil. Bu gerçekten harika.

Akif Kurt
Happy Addons Pro

Astra Pro ve Starter Templates ürünü aldım. Kısa sürede kuruldu. Premium şablonlar çalışıyor. Astra Pro özellikleri aktif oldu. Satıcı ilgili. Her şey olması gerektiği gibi.

Yusuf Yılmaz
Astra Pro + Premium Şablonlar

6 farklı sitemiz için Rank Math Pro geçişi Fatih Bey’in yardımlarıyla gerçekleşti. Teşekkürler Fatih Bey. Websitenizi ve verdiğiniz hizmeti tavsiye edeceğim. Şüpheniz olmasın.

Hatice M. Demir
Rank Math Pro

Fatih beyden Elementor Pro satinaldim. 5 Dk icinse kurulumu yapti. Guvenilir ve kibar bir arkadas. Tavsiye ederim.

Onur Bey
Elementor Pro

Fatih Bey’in ricası üzerine yazıyorum. Şahsen aldığım hizmetten memnun kaldım. Sonraki ihtiyaçlarımda yeniden mutlaka uğrarım.

Ali Atabey
Rank Math Pro

1 adet lisans alındı. Size verilen eposta ve parola ile office.com a giriş yapıyorsunuz. İlk girişte parolanızı değiştirmeniz isteniyor. Bu da hesabın size özel olduğunun bir kanıtı zaten. Yıllık 550 TL’den kurtardınız beni. Üstelik lisansım hem ömür boyu, hem de 5 ayrı bilgisayarda kullanabiliyorum.. Daha ne olsun. Teşekkürler. Güvenilir satıcı.

Enes Değirmen
Windows için Microsoft Office 365

Astro Pro ve Elementoru webdeyeraldan aldım.Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.Orjinal lisanslar çalışıyor.Hızlı bir şekilde hizmet veriyorlar ayrıca..

Hakan Okur
Elementor Pro

Whatsapp üzerinden görüştük. Kurulum hızlıca yapıldı. Adam teslimatı sabah 6da yaptı

Yunus Emre
Elementor Pro

1 adet domain için alım yaptık. Hemen teslimat yapıldı. Lisans orjinal.

Ebru Kaya
Astra Pro + Premium Şablonlar

Orjinal lisans. Güvenilir satıcı.

Çağdaş Özer
Elementor Pro

2 adet websitemiz için alım yapıldı. Gerçek aktivasyon, hızlı teslimat. Whatsapp üzerinden yazın, mutlaka hemen cvp yazıyor.

Bülent K
Rank Math Pro

Açık ara en iyi elementor ek bileşeni. Her Elementor kullancısı bence bunu kullanmalı. Bi kere kullanınca vazgeçemezsiniz. İşin ehli kalitesini zaten anlayacaktır.

Uğur Yıldız
Happy Addons Pro

Uzun süredir tüm lisans alımlarımı webdeyeral üzerinden gerçekleştiriyorum. Bilgisi dahilindeki tüm konularda Fatih bey çok yardımcı oluyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Can Atak
Elementor Pro

Gecenin geç saatinde iletişime geçtim. Hızlı bir şekilde kurulum gerçekleşti. Teşekkürler. Lisans orjinal.

Akif Bulut
Elementor Pro

Hızlı teslimat için teşekkür ederiz.

Osman Ş.
Astra Pro

Sahte hesap filandır diye basta biraz tereddüt ettim ama Fatih beyle tanışınca kafamdaki soru işaretleri bir bir yok oldu. Her şey için tesekkurler.

Eyüp Sever
Astra Pro

İnternette ararken denk geldim. Fiyatlar uygun ürünler gerçek. Artık burdayım.

Enes Kaya
Astra Pro

Sonunda güvenilir bir sağlayıcı bulduğum için mutluyum. Gelecek siparişlerde görüşmek dileğiyle.

Barışcan Demir
WPML Multilingual CMS

Youtube üzerinde izlediğim bir video sebebiyle websitenize geldim. Keşfetmem böyle oldu. Umarım hedeflerinize kısa sürede ulaşırsınız. Hak ediyorsunuz bence. Sorularıma bıkmadan usanmadan cevap verdiğiniz için ayrıca çok teşekkür ediyorum.

Aslı Yılmaz
Astra Pro

Hemen teslim edildi. Hızlı geri dönüşünüz için teşekkür ederim Fatih Bey

Hidayet D.
WPML Multilingual CMS

Kaç kez aldım hatırlamıyorum. Lisans ihtiyaçlarımı uzun süredir webdeyeral üzerinden karşılıyorum. Fatih bey bu konularda kendini oldukça geliştirmiş, yardım etmeyi de seven dürüst güzel bir insan. Gönül rahatlığıyla alım yapabilirsiniz. Herkes ticareti böyle yapsa keşke.

Deniz Yılmaz
Astra Pro

Win 10 Pro lisansıma ek olarak bu ürünü de aldım. Ofisimizdeki 3 bilgisayara kurulumu sorunsuz yaptık. Teşekkürler. Tavsiye edilir!

SMMM Ali Şentürk
Windows için Microsoft Office 365 Lisansı

Fatih bey’le tanışmamız uzun zamana dayanır. Çok tatlı, karakterli, yardımsever bir kardeşim. İşini düzgün yapan, müşterisini arkasından koşturmayan, bildiklerini ücretsiz paylaşan nice güzel gönüllü dostlara burdan selam olsun.

Yusf Kılıç
Astra Pro

3 adet websitemiz için sipariş verdim. Fatih bey ne zaman baksam online maşallah. Geç saatte olsa siparişlerimi hemen teslim etti. Gelecekte yeni alımlarda yine burada olacağım. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Çağdaş Özer
WPML Multilingual CMS

Websitemiz turquazhomes.com için alım yaptık. Herhangi bir sorun yok. İnternette ararken burayı buldum. İlgi ve alaka güzel.

Fatih Ç.
WPML Multilingual CMS


TÜM YORUMLARA GÖZAT


BİR YORUM DA SEN YAZ

Search
//
Whatsapp Support
👋 Hi, I'm Fatih Özün